• K30
  • Dobsuli

Iskolánk életében fontos és kiemelt terület a környezeti- és egészséges életmódra nevelés. ÖKO-ISKOLAI címünknek megfelelően idén is megrendeztük a már hagyományosnak számító ÖKO-NAPOT szeptember 22-én. Tanórák helyett az osztályközösségek a tanítóink által szervezett ÖKO témanap programját valósították meg. A gyerekek a nap folyamán játékos, kreatív feladatok, filmvetítés segítségével ismerkedtek meg a környezetszennyezés formáival, következményeivel valamint, a környezetvédelem feladataival. Célunk az volt, hogy felhívjuk a figyelmet a legjelentősebb globális környezetvédelmi problémákra és közös felelősségünkre. Elmondhatjuk, a tanárok és a diákok egyre inkább magukénak érzik az ökologikus gondolkodást és szemléletet.

A többi kép ITT tekinthető meg.