JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost
  • Aktuális szülői tájékoztató ITT olvasható.
  • K30
  • Dobsuli


Október 18-án projektnapot tartottunk iskolánkban a közelgő nemzeti ünnepünk alkalmából. Az 1. órában az osztályok megemlékeztek az 1956-os forradalomról. Az osztályok különböző módon emlékeztek meg az ünnepről: voltak, akik videó filmet néztek az ’56-os eseményekről, máshol plakátokat készítettek, míg máshol olvastak az október 23-i eseményekről. A következő órában feladatlapokat töltöttek ki a tanulók. Ezután az alsós diákok kézműves foglalkozáson békegalambot készítettek, amit az első emeleten kialakított emlékhely felett helyeztek el. A felső tagozatosok választott helyszínekre mentek ki (Corvin köz, Kossuth tér - Vértanúk tere, 56-osok tere), ahol a történelmi helyszínhez kapcsolódó feladatlapot töltöttek ki.

   

                                           A többi kép ITT tekinthető meg.