• Aktuális szülői tájékoztató ITT olvasható.
  • Kertész utca 30.
  • Dob utca 85.


 

 2014.10.08-án rendeztük meg a vers és prózamondó versenyünket, melyre alsós kisdiákjaink lelkesen készültek. A Sissi teremben az első és a második osztályosok, a könyvtárban a harmadikos-negyedikesek versenye zajlott. A diáktársak mellett lelkesen drukkoltak a szülők is. A zsűri mindkét helyszínen nehéz helyzetben volt, hiszen a versenyzők felkészültsége nagyon alapos és színvonalas volt. A megmérettetésben a zsűri a biztos szövegtudást, szép kiejtést és a kifejező előadásmódot értékelte. A legjobb teljesítményt nyújtó tanulók képviselhetik iskolánkat a kerületi versenyen, amely október 22-én kerül megrendezésre. Minden résztvevőnek gratulálunk!

  

       A többi kép ITT tekinthető meg.

        A versenyen a következő eredmények születtek:
 

1. évfolyam:
                                     Fuksz Jonatán
                                  Békési Luca
2. évfolyam:
                                      Gherghel Zoé
                                      Gaál Benjamin
3. évfolyam:
                                 Bán Adrienn
                                       Kozsla Kitti Laura
4. évfolyam:
                                   Szoldán Szófia
                                    Gulyás Botond