• Aktuális szülői tájékoztató ITT olvasható.
  • Kertész utca 30.
  • Dob utca 85.


 

 

 

A Boldog Iskolásévekért Alapítvány rendezvénye az Erzsébetvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola, Szakiskola és Szakközépiskolában.Október 21-én került sor A Boldog Iskolásévekért Alapítvány második rendezvényére, mely immár a hagyományosnak számító programsorozatunk keretén belül valósult meg iskolánk Dob utca 85. alatti épületében.
Népi kultúránk ápolásaképpen most is táncházra invitáltuk vendégeinket, melyhez a talpalávalót népzenészek szolgáltatták. A hangszerekkel meg is ismerkedhettek a gyerekek.
A táncház utáni kézműves foglalkozások most sem maradtak el, az ősz jegyében munkálkodhattak lelkesen kicsik és nagyok, segítették őket iskolánk tanítói. Vendégeink között tudhattunk kerületi és kerületünkön kívüli óvodásokat és szüleiket is.
Következő programalkalmaink:
november 10-én kedden a Kertész u. 30-ban, majd a program záró rendezvénye december 2-án szerdán a Dobsuliban.
Várjuk érkezésüket 16 órától, ismét óvodásoknak való táncházat és különféle kézműves foglalkozásokat szervezünk. A táncház tervezett kezdési ideje kb. 16.15-kor lesz, melybe a később érkezők is be tudnak kapcsolódni.

A rendezvénysorozatot Budapest Főváros VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata támogatja.

Grecsnik Györgyi

 

 

                                      A többi kép ITT tekinthető meg.