JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost


Az aradi vértanúk emléknapja

Kategória: Dobsuli friss hírei

                                                                                             

Iskolánkban ezen a napon a hagyományhoz hűen a diákok és a tanárok egy-egy szál virággal érkeztek, amit aztán mindenki az osztályával közösen, az első emeleten a tizenhárom vértanú fényképe előtt helyezett el. Egész délelőtt égett a megemlékezés mécsese. Itt álltak díszőrséget a DÖK képviselői. A megemlékezés virágjait délben Ági néni és Laci bácsi kíséretével a Fiumei úti temetőbe vitték ki a diákok. A virágokat nemzetünk nagyjainak sírjára helyezték el. A sírkerti sétát a Deák Ferenc és Batthyány-mauzóleumban tett látogatás zárt le.

 

 

                                             A többi kép ITT tekinthető.