JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost


„Tavaszi Nagytakarítás”

Kategória: Dobsuli friss hírei

 

Erzsébetváros Önkormányzata a Föld Napja alkalmából - a tavalyi évekhez hasonlóan - idén
is megrendezte az „Erzsébetvárosi Zöld7” elnevezésű programsorozatát, a környezettudatosság
jegyében.  Iskolánk tanulói aktívan kivették részüket ebből a programsorozatból. A Zöld7-en elindult a papír-és kupakgyűjtés a Dobsuliban. Április 22-én megtekintették a diákok a Bethlen Téri Színházban „Az Élő felszín” című előadást az Élőkép Színház előadásában. Április 24-én fehér pólóban védőkesztyűvel, seprűvel, lapáttal "támadásba" lendültek az iskola tanulói az utcai szeméttel szemben Erzsébetváros járdáin. Alsó tagozatos diákok virágültetéssel tették szebbé az iskola udvarát.

 

 

                                         A többi kép ITT tekinthető meg.

 

                                            A többi kép ITT tekinthető meg.