JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost
  • Aktuális szülői tájékoztató ITT olvasható.
  • K30
  • Dobsuli


 

Április elseje hagyományosan a bolondok, pontosabban a bolondozások napja, amikor bárki a legképtelenebb tréfát űzheti embertársaival.  Április bolondja az, akit általános népszokás szerint április 1-jén tréfásan rászednek, akivel a bolondját járatják, hogy aztán jól kikacagják. Ezen a napon ajánlatos még a sajtó, a rádió, a televízió és a világháló híreit is fenntartással kezelni.  A Dobsuliban ezt a napot flashmob-bal tettük különlegessé. A flashmob jelentése emberek előre szervezett csoportosulását jelenti, valamilyen nyilvános helyen, a résztvevők valami szokatlant csinálnak. A jelenség célja a figyelemfelkeltés, a hétköznapi ember elgondolkodtatása. Április elsején a 7.k és a 8.k osztályosok szervezték meg az idei év flashmob-ját. A hetedikesek az első és a másodok szünetben csinálták szokatlan akciójukat, a FREE HUGS, azaz ingyenes ölelést. A harmadik és a negyedik szünetben a nyolcadikosok léptek akcióba. Ők közös éneklésre hívták az iskolatársaikat.

 

 

 

                                            A többi kép ITT tekinthető meg.