Egy pályázat nyertesei

Kategória: Dobsuli friss hírei

Az Erzsébetvárosi Kábítószerügyi Egyeztető Fórum (KEF) és az Egészségfejlesztési Pont szervezésében meghirdetett "Függők és függetlenek" pályázaton iskolán 7.d osztályának etikát tanuló csoportja indult. Rajztanáruk valamint az iskolai védőnő is irányították őket a témafeldolgozásban. Fotót készítettek, alkotásukkal megnyerték a pályázatot. Gratulálunk a tanulóknak!

/Grecsnik Györgyi/

Célnyelvi mérés eredményei 2019.

Kategória: Dobsuli friss hírei

Az Oktatási Hivatal az idei tanévben szervezett hatodszor a két tanítási nyelvű iskolákban célnyelvi mérést a 6. és 8. évfolyamon.  Csakúgy, mint a szokásos OKÉV kompetenciamérések alkalmával, itt is központi feladatlapot oldottak meg a gyerekek. A dolgozatnak három része volt: Listening (hallás utáni értés), Reading (olvasás utáni értés) és Writing (íráskészség), egyenként két-két feladattal. Háromszor 30 perc állt rendelkezésre szünetekkel, az elérhető pontszám pedig 60 volt. IDE kattintva megtekinthetik az eredményeket.

Tanévzáró ünnepség

Kategória: Dobsuli friss hírei

Június 19-én 8 órakor volt iskolánkban a tanévzéró ünnepség és a bizonyítványosztás.

A többi kép ITT tekinthető meg.

Ebédbefizetés nyárra, szeptemberre

Kategória: Dobsuli friss hírei

Bővebb információt az iskolai étkeztetés- illetve nyári tábor térítési díjának befizetési lehetőségeiről  ITT olvashat.

A nyári szünet rendje és a nyári napközi beosztása

Kategória: Dobsuli friss hírei

A 2018-2019. tanév nyári szünet rendjéről és a nyári napközi beosztásáról bővebb információt ITT olvashat.

Ballagás 2019.

Kategória: Dobsuli friss hírei

Június 14-én elballagtak nyolcadikos diákjaink a Dobsuliból. Az elkövetkezendő időkre sok sikert kívánuk!

A többi kép ITT tekinthető meg.