Tudásbajnokság bajnokai 2020.

Kategória: Dobsuli friss hírei

Az idei Tudásbajnokság a kitartás próbája is volt. A járványveszély váratlan és nehéz helyzetet teremtett, de a versenyzők így is megmutatták tudásukat, kitartásukat, elszántságukat. Iskolánk három tanulója: Bencsik Hanna Sára (3.m), Ignéczi-Kovács Ilka (4.k) és 3.k-ból Tóth Sarolta Pálma vette ennek az országos versenynek az akadályait, így könyvjutalomban részesültek. A jutalmat Tillinger Péter, iskolánk igazgatója adta át a nyertes diákjainknak. Gratulálunk!

Iskolai szociális segítés

Kategória: Dobsuli friss hírei

Az iskolai szociális segítés részleteiről ITT olvashat.

Tanévnyitó 2020.

Kategória: Dobsuli friss hírei

Véget ért a vakáció, elkezdődött a 2020/21-es tanév.

A többi kép ITT tekinthető meg.

Tanévkezdő információk

Tisztelt Szülők!

A tanévkezdéssel kapcsolatos infotmációkat ITT olvashat.

Ballagás 2020.

Kategória: Dobsuli friss hírei

Június 15-én rendhagyó módon búcsúztak el iskolántól a nyolcadikos diákjaink. A  7. évfolyam a kialakult helyzet miatt  csak online módon köszönt el a ballagó diákoktól. a 7.k osztály búcsúztatója ITT tekinthető meg.

A többi kép ITT tekinthető meg.

Évzáró kisfilm

Kategória: Dobsuli friss hírei

Tisztelt Szülők, Kedves Gyerekek! Elérkezett a tanév vége, a vakáció kezdete. A kialakult helyzett miatt nincs lehetőség a hagyományos tanévzáró ünnepség megtartására. Ezzel a videóval szeretnénk felidézni a közösen megélt pillanatokat. Mindenkinek tartalmas, élményekben gazdag vakációt kívánunk! Vigyázzatok magatokra!