Évzáró 2018.

Kategória: Dobsuli friss hírei

Június 21-én tanévzáró ünnepség alkalmával az iskola udvarán gyűltek össze iskolánk diákjai és tanárai, hogy néhány hónapra elbúcsúzzunk az intézmény falaitól. A 2.k osztályosok kedves műsorukkal tetták emlékezetessé az évzárót. Ezután az osztálytermekben a diákok megkapták a bizonyítványaikat, többen jutalomkönyvekkel és oklevelekkel térhetettek haza. Ezzel megkezdődött mindenki számára a jól megérdemelt nyári szünet.

A többi kép ITT tekinthető meg.

A célnyelvi mérés eredménye 2018.

Kategória: Dobsuli friss hírei

Az Oktatási Hivatal az idei tanévben szervezett ötödször a két tanítási nyelvű iskolákban célnyelvi mérést a 6. és 8. évfolyamon. Az eredményekről ITT olvashat.

Ballagás 2018.

Kategória: Dobsuli friss hírei

Iskolánkban sok éve hagyomány, hogy az általános iskolát végző diákok a tanév utolsó napján mondanak búcsút az iskolának. Ez most sem történt másképp, hiszen pénteken a Dobsuli nyolcadikosai  akasztották vállukra tarisznyájukat és vonultak végig az elmúlt évek emlékezetes helyszínein, a kifejezetten erre az alaklomra virágokkal feldíszített folyosókon, tantermeken.

A többi kép ITT tekinthető meg.

A nyári szünetre vonatkozó információk

Kategória: Dobsuli friss hírei

A nyári szünetre vonatkozó bővebb információkról ITT olvashat.

Osztálykirándulások

Kategória: Dobsuli friss hírei

Ahogy közeledett a tanév vége, a gyerekek figyelmét egyre nehezebb volt a tanulásra irányítani. A tanulást, a padban ülést, a házi feladat írást szívesen cserélték fel a sok kalandot kínáló kirándulásra. Voltak, akik fővárosunk nevezetességeivel ismerkedtek meg, míg mások az ország más, és más területére utaztak.

Az 1.k osztálykirándulásáról készült képeket ITT tekintheti meg.     Az 1.m osztálykirándulásáról készült képeket ITT tekintheti meg.

A 2.k osztálykirándulásáról készült képeket ITT tekintheti meg.    A 2.m osztálykirándulásáról készült képeket ITT tekintheti meg.

A 3.k osztálykirándulásáról készült képeket ITT tekintheti meg.     A 4.m osztálykirándulásáról készült képeket ITT tekintheti meg.

A 4.k osztálykirándulásáról készült képeket ITT tekintheti meg.   A 6.d osztálykirándulásáról készült képeket ITT tekintheti meg.

A 6.k osztálykirándulásáról készült képeket ITT tekintheti meg.    A 7.k osztálykirándulásáról készült képeket ITT tekintheti meg.

A 7.m osztálykirándulásáról készült képeket ITT tekintheti meg.

Kitüntetés

Kategória: Dobsuli friss hírei

Sok szeretettel gratulálunk Mészárosné Tatai Beatrixnakiskolánk tanítójának az "Erzsébetváros Jövőjéért" díjért. A díjat június 5-én ünnepélyes keretek között vehette át kerületünk polgármesterétől.