• K30
  • Dobsuli
  • Pályázati felhívás! Erzsébetváros Önkormányzatának Művelődési, Kulturális és Szociális Bizottsága pályázatot hirdet nagycsaládosok és egyszülős családok üdülésének támogatására. Bővebb információt ITTolvashat.
  • A képre vagy IDE kattintva a KAFFEE projekt tájékoztatóját és a használat leírását olvashatja, mellyel lehetőség nyílik a köznevelési eljárások elektronikus, távoli ügyintézésére.
  • Tisztelt szülők! Az etika/hit- és erkölcstan tantárgyra vonatkozó választás módosításáról bővebb információt ITT olvashat. A módosításhoz szükséges nyilatkozat ITT tölthető le.
  • Tisztelt Szülők! Tisztelt Támogatók! A Boldog Iskolásévekért Alapítvány továbbra is szívesen fogadja adójuk 1 %-át. A Boldog Iskolásévekért Alapítvány adószáma: 19702236-1- 42
  • Április 27-én 10.00 órától megnyitja kapuit a VARÁZSDOBOZ JÁTSZÓHÁZ! Bővebb információt ITT olvashat.

Családi nap

a K30-ban, 2018. novenber 16.-án

Helyszín: 1073 Budapest Kertész utca 30.

Programjaink:

Népi játékok
  Drámajáték
  Kézműves foglalkozás
Activity
Rejtvényszoba: rejtőzködő állatok
Angol mondókák
Mesekvíz: retró diavetítés
Robotok
Játék az interaktív táblán

A teaházban találkozás a leendő tanító nénikkel!

A rendezvényre szeretettel várjuk az óvodásokat és szüleiket!