• A felvételi rangsor ITT tekinthető meg.
  • Iskolánk tanítási rendjéről (2021. március 15.- 2021. április 12.) bővebben ITT olvashat.
  • A Boldog Iskolásévekért Alapítvány szívesen fogadja a szülők, hozzátartozók évközi befizetéseit,1%-os támogatását. Részletes tájékoztatót ITT olvashat.
  • Tisztelt Szülők! A 2021/2022. tanévre vonatkozó általános iskolai beiratkozásról, részletes információt ITT olvashat.
  • 2021.03.08-tól 2021.04.07-ig az iskola digitális oktatási rendre tér át. A digitális átállásról szóló miniszteri levél ITT, az EMMI határozata pedig ITT olvasható.

„BÁBEL- interkulturális pedagógia projekt”

„Migráns tanulók a magyar közoktatásban” Oktatási és Kulturális Minisztérium Társadalmi Megújulás Operatív Program

„BÁBEL- interkulturális pedagógia projekt" -prezentáció letöltése