• K30
  • Dobsuli
  • Tisztelt Szülők! A K30 március 26.-i nyílt napjáraITT regisztrálhat.
  • Pályázati felhívás! Erzsébetváros Önkormányzatának Művelődési, Kulturális és Szociális Bizottsága pályázatot hirdet nagycsaládosok és egyszülős családok üdülésének támogatására. Bővebb információt ITTolvashat.
  • A képre vagy IDE kattintva a KAFFEE projekt tájékoztatóját és a használat leírását olvashatja, mellyel lehetőség nyílik a köznevelési eljárások elektronikus, távoli ügyintézésére.
  • Általános iskolai beiratkozással kapcsolatos információk és körzethatárok.
  • A 2019/2020. tanévben hit -és erkölcstan oktatást vállaló egyházi jogi személyekről szóló tájékoztató részleteiről ITTolvashat.
  • Tisztelt Szülők! Az iskolai hit- és erkölcstan oktatás tájékoztatójának időpontjairól ITT olvashat.

„BÁBEL- interkulturális pedagógia projekt”

„Migráns tanulók a magyar közoktatásban” Oktatási és Kulturális Minisztérium Társadalmi Megújulás Operatív Program

„BÁBEL- interkulturális pedagógia projekt" -prezentáció letöltése